banner.JPG

10 oktober 2018

19.15 u. ontvangst

19.30 u. start


Het zal u niet ontgaan zijn dat de restauratie van de binnenzijde van de Monumentale kerk al een tijdje in volle gang is. Op woensdag 10 oktober a.s. organiseert de Stichting Oude Groninger Kerken (SOGK) een informatieavond over de  voortgang van de restauratiewerkzaamheden. De architect zal aanwezig zijn om iets over de restauratie te vertellen, orgeladviseur Hans Fidom geeft een toelichting op de plannen voor het orgel en de SOGK zal een toelichting geven op de restauratie en de toekomstplannen voor de museumkerk. Verder zal er gelegenheid zijn om onder begeleiding de restauratie in de kerk te bekijken. U bent van harte uitgenodigd om deze informatieavond bij te wonen. Vanaf 19:15 uur is De Graankorrel geopend en staat de koffie klaar. Om 19:30 uur zullen we de avond beginnen.
We hopen op een mooie opkomst!