banner.JPG

Op 15 december is er een Kerst Lichtjes-wandeling voor de hele familie. Een sfeervol verlichte tocht van 1.5 kilometer langs mooie plekjes in het dorp, uitgezet met lichtjes langs de weg. Zo wandelen we door het kerstverhaal, met de herders, wijzen en romeinse soldaten. En gaan we samen op zoek naar de koning die geboren is. Onderweg zijn er kleine activiteiten, warme traktaties en gezelligheid in kerstsfeer. Ook passeren we de kerstmarkt bij de Cosis.
De start is tussen 17.00 uur en 18.30 op het trottoir voor de Appelhof, bij de parkeerplaats van de Coop, in kleine groepen van ongeveer 10 personen. Kinderen kunnen meedoen onder begeleiding van een volwassene. De wandeling duurt ongeveer een uur tot anderhalf uur, afhankelijk van het tempo van je groep. Mensen die moeilijk ter been zijn, kunnen de tocht grotendeels volgen met een busje, die rijdt vanaf de Cosis om 17.15 en 18.30 uur. Tot uiterlijk 20.00 uur zijn de scenes te bewonderen.

De Protestantse Gemeente Harkstede-Scharmer,
Geref. Kerk Vrijgemaakt Harkstede Meerstad,
Dorpsbelangen Harkstede-Scharmer
HART-stee Marieke Loureiro en Aline Kruizenga