banner.JPG
Datum : 12 maart 2023
Tijd : 9.30 uur
Plaats : De Graankorrel

Preek van de leek
In de media zien we mensen die opvallen door hun lef en visie, die zich op onverwachte en dappere manieren in het publieke debat mengen. Hoe zou het zijn als je zulke mensen voor één keer een rol in de kerkdienst laat vervullen? In Harkstede zal Hella van der Wijst op zondag 12 maart deze rol vervullen, zij zal dan de “Preek van de Leek” houden.

Hella van der Wijst is bekend van tv-presentaties als “De Wandeling” en “Ik mis je”. Ook is ze schrijfster en theatermaakster. Ze heeft in talloze gesprekken steeds meer de kracht leren kennen van het begrip troost en ze houdt een vurig pleidooi voor de herontdekking ervan. In haar “Preek van de Leek” horen we over hoe anderen te troosten en zelf getroost worden.

De kerkdienst wordt gehouden op zondag 12 maart om 9.30 uur in De Graankorrel, Hoofdweg 65, in Harkstede. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om onder het genot van een kopje koffie/thee met elkaar na te praten.