banner.JPG

De komende weken (in elk geval tot en met Pinksteren) zullen de diensten in clusterverband worden opgenomen. Dat betekent dat Geert Jan Weessies, Harry Eringa en Lambert van der Weide afwisselend zullen voorgaan in de diverse PKN-kerkgebouwen van de voormalige gemeente Slochteren. Als het goed is zijn de vieringen niet alleen via youtube, maar ook via Regio Nieuws TV te kijken. Bij Ziggo is dit kanaal 47, bij KPN kanaal 1464. De diensten worden daar uitgezonden om 11.00 uur en om 17.00 uur. Maar u kunt ze natuurlijk ook op deze website blijven vinden.

Zondag 19 april gaat Geert Jan Weessies vanuit de Walfriduskerk in Hellum voor en zondag 26 april gaat Lambert van der Weide vanuit De Graankorrel in Harkstede voor.

Het complete overzicht - tot en met Pinksteren - vindt u hier >>