banner.JPG

Helaas blijft de pandemie vooralsnog een thema waar we ons ook als kerk toe moeten verhouden. Voor nu is er voor gekozen nog altijd zo gewoon mogelijk te blijven kerken. U hoeft zich niet aan te melden en er is ook geen QR-controle bij de deur. Wel vragen we iedereen een mondkapje te dragen bij verplaatsingen door het gebouw en om de 1,5 meter in acht te nemen. Mocht er op zondagmorgen te weinig ruimte zijn in de kerkzaal, dan kunt u middels een geluidsverbinding meeluisteren in zaal 1. Ook zullen de diensten van de eigen predikant in de loop van de zondag op Youtube te vinden zijn. Tijdens de dienst zal er niet gezongen worden. Wanneer er veranderingen in het beleid optreden dan zullen we ons best doen u zo goed mogelijk te informeren via deze website, de Kerkgroet en de Graankorrel-whatsappgroep.