banner.JPG

Net als vorig jaar, zullen we in de zomerperiode samen kerken met onze buurtgemeenten van Slochteren (en Kolham), de Woldkerken (Schildwolde, Overschild, Hellum en Noordbroek) en Siddeburen. Elke zondag kerken we dus elders.
Ook is het natuurlijk goed om met elkaar af te spreken om samen te rijden, of te fietsen.

Aanvangstijd: Alle dienst zullen om 10:00 uur beginnen.
Online de kerkdienst bijwonen:


Helaas beschikken niet alle kerken over de mogelijkheid om uit te zenden. Vanuit Slochteren/de Woldkerken gaat men proberen opnames te maken in de kerk van Slochteren en Schildwolde, die later terug te kijken zijn. Als dat lukt communiceren we dat via de Graankorrelapp. Bent u geen lid van de Graankorrelapp en wilt u wel graag de link ontvangen, dan kunt u dit laten weten aan de scriba.

 

Online

Siddeburen

Harkstede

Adressen: Kolham: Hoofdweg 44 in Kolham
Schildwolde: Hoofdweg 125 Schildwolde
Siddeburen: Oudeweg 70 in Siddeburen
Slochteren: Hoofdweg 108 in Slochteren
Routebeschrijving/parkeren: Voor vragen over de routebeschrijving/parkeren kunt u contact opnemen met de scriba.