banner.JPG

Donderdag 11 september zal om 19.30 uur Engelien Sugijanto een cabaret optreden verzorgen in de Graankorrel, Hoofdweg 65. te Harkstede. We hebben vakantie gehad en nu begint het drukke leven weer. In Engelien haar sprankelend cabaret optreden wil ze ons waarschuwen. U bent van harte welkom dit optreden bij te wonen. 

Hieronder vertelt Engelien iets van zichzelf en over “Hersenspinsels”.

“Eigenlijk ben ik altijd al bezig geweest met theater. Als kind al stukjes doen op feestjes. Maar sinds ik de theaterschool van Herman Boon heb afgerond in november 2006 sta ik regelmatig op het podium met "The sky is the Limit” en sinds kort met "Hersenspinsels". In Hersenspinsels vraag ik me af hoe het kan dat iedereen het altijd zo druk heeft? Zijn we echt altijd zo druk bezig of zit het voornamelijk in ons hoofd. Hoe werkt dat eigenlijk in je hersenpan? En wat doen we ons altijd goed voor. Gelukkig zijn er nog dingen in deze wereld die wél echt zijn!”. Zie ook www.engeliencabaret.nl. Van harte welkom bij het optreden van Engelien.


Waar: De Graankorrel
Wanneer: 11 september
Aanvang: 19.30 uur
Duur: ca 60 minuten
Kosten: € 3,50