banner.JPG

Op zaterdag 13 december a.s. wordt de jaarlijkse Kerstmarkt gehouden in en rond de Graankorrel en de Monumentale Kerk, Hoofdweg 63 - 65 te Harkstede van 15.00 – 19.00 uur.

De opbrengst komt ten goede van de instandhouding van de Monumentale Kerk.

In de Monumentale Kerk, prachtig verlicht, kunt u o.a. een alternatieve kerstboom bewonderen, gemaakt en aangeboden door de NOVO. U kunt er kaarten inhangen met persoonlijke wensen erop. Een houtsnijder zal er zijn kunsten vertonen.

In de kelder uiteraard de o.a. boekenmarkt en onze vaste koekenbakker bakt weer de heerlijke “kerk”koeken.

In de Graankorrel kunt u zoals gebruikelijk weer allerlei dingen kopen voor de komende kerstdagen, zowel nieuw als tweedehands. Een gokje wagen bij het Rad van Avontuur met prachtige prijzen. Ook kunt u/jij tegen betaling deelnemen aan een workshop vilten van bijv. een leuke sleutelhanger of kerstversiering. Het Ad hoc Kinderkoor zal aan het begin van de markt haar vrolijke klanken laten horen. Leuke zitjes worden ingericht zodat u o.a. een kopje koffie kunt drinken met iets lekkers erbij....

Kortom een gezellig uitje voor jong en oud! Tot ziens!