banner.JPG

Bij kledingbank Maxima in Sappemeer kunnen mensen met een laag inkomen uit de gemeenten Hoogezand-Sappemeer, Slochteren en Haren per seizoen gratis winkelen (wel met een limiet van een aantal kledingstukken).

Maxima is een modezaak met nieuwe en gebruikte kleding, met paskamers maar zonder kassa!

Men kan gratis kleding uitzoeken als men:

van een bijstandsuitkering of van een Wajonguitkering moet rondkomen of een langdurigheidstoeslag ontvangt of een laag inkomen heeft en een verwijsbrief heeft ontvangen van de instantie die de begeleiding doet. Steeds meer mensen moeten een beroep op de Kledingbank doen.

Wij als PKN kerk Scharmer-Harkstede (partner van Maxima) collecteren twee maal per jaar voor Maxima en verbinden hier een kledinginzamelingsactie aan. Om de aandacht rondom kledingbank Maxima wat breder te maken voor alle inwoners van Harkstede en omgeving hebben wij in samenwerking met Maxima het volgende bedacht:

Op zaterdag 28 maart staat de bestelbus van Maxima op het terrein bij de Graankorrel Hoofdweg 65 in Harkstede.

Van 13.00 uur tot 16.00 hebt u de mogelijkheid om u kleding en / of goed, bruikbaar speelgoed in te leveren.

Uiteraard is het ook mogelijk om na de kerkdienst op zondag 29 maart, van 11.00 tot 12.00 uur uw spullen in te leveren.

Wilt u meer  info over de kledingbank dan kunt u kijken op de website: www.kledingbankmaxima.nl

 

Voor meer info en/of vragen kunt u reageren via  PKN Scharmer-Harkstede.