banner.JPG

"Een nieuw begin." 

 

foto's : Jannie Warmolts

Tweede zondag, 17 maart 2019

De 8 flessen zijn geplaatst in de vorm van het Griekse kruis, een kruis met 4 gelijke armen die elkaar in het midden snijden.. De Griekse letter chi, heeft die vorm. Het is de eerste letter van het woord Christus. In de flessen bloemen van de helleborus. Hoopvolle bloei in een koude periode. Een uitbottende lentetak groeit in het midden van het kruis.

Acht…. verbonden door de lijnen van het Griekse kruis
verheerlijkt op de berg…. Christus 
een moeilijke weg te gaan en een visioen op een nieuw begin.

Eerste zondag, 10 maart 2019

Acht glazen flessen zijn bekleed met rietstengels. Het getal 8 staat symbool voor een nieuw begin. (Op de 8e dag begint een nieuwe week (na 7 dagen)). Riet staat voor buigzaamheid, meebewegen. De 8 flessen zijn geplaatst in een cirkel, als symbool voor de aarde. Een kring verbonden door ranken (klimop) van trouw voor een nieuw begin.